ul. Zamkowa 5, 30-301 Kraków

+48 601 66 99 66

biuro@m-group.pl

Strefa imprez


Zapraszamy do strefy imprez

Szukają Państwo profesjonalnej osoby, która zadba o doskonałą zabawę podczas organizowanej przez Państwa imprezy okolicznościowej? Nie mogli Państwo lepiej trafić! Nasza ekipa z Krakowa to wykwalifikowane osoby z pasją, które mają do zaproponowania szereg niezwykle ciekawych zabaw integracyjnych.

DJ-Wodzirej na wesele, studniówkę, a może imprezę firmową? Nasza ekipa doskonale sprawdzi się podczas wszystkich tych okazji. Jedna osoba zadba o dopasowaną do okazji muzykę, a wodzirej zaproponuje gościom szereg angażujących gier integracyjnych. Dzięki nam nikt nie będzie miał ochoty podpierać ścian – każdy chętnie wskoczy na parkiet i będzie bawił się do białego rana. Duże wrażenie, a do tego efekt tańca w chmurach zapewnia wytwornica ciężkiego dymu, którą również możecie znaleźć w naszej ofercie. Pary tańczące pierwszy taniec w dymie unoszącym się tylko do wysokości około metra wyglądają zjawiskowo.

Miło nam poinformować, że DJ weselny to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Zapewniamy również ekrany projekcyjne, oświetlenie oraz nagłośnienie na różnego typu konferencjach.

Zachęcamy do zapoznania się z opisami naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością na nie odpowiemy.

Wesela

Wiemy, że w tym najważniejszym dla Pary Młodej dniu liczy się każdy szczegół, dlatego wszystko musi być doskonale dopracowane. Nasza firma oferuje dwa warianty obsługi na weselu – polecany na mniejsze imprezy jednoosobowy DJ lub dwuosobowy zespół, składający się z DJ’a i wodzireja, którzy sprawią, że każde przyjęcie będzie udane.

Imprezy firmowe

Z przyjemnością zadbamy również o niepowtarzalną atmosferę na imprezach firmowych. Dzięki nam każdy szczegół będzie doskonale dopracowany, a pracownicy będą mogli w pełni oddać się świętowaniu sukcesów biznesowych przedsiębiorstwa lub spędzić w doborowym towarzystwie przyjęcie świąteczne. Zadbamy o to, by każdy był w pełni zadowolony.

Konferencje

Dostarczamy profesjonalny sprzęt na każdą konferencję. Zapewniamy różnego rodzaju projektory multimedialne, laptopy, kamery, a także nagłośnienie i odpowiednie oświetlenie. Dbamy o profesjonalne zaplecze techniczne, które umożliwi uczestnikom konferencji przeprowadzenie wartościowych wykładów i prezentacji, a to wszystko bez zbędnych problemów technicznych.

Studniówki

Zostało już tylko 100 dni do matury? To trzeba uczcić! Oferujemy profesjonalne prowadzenie studniówki. Podczas imprezy nad oprawą muzyczną będzie czuwał wykwalifikowany DJ, puszczający same najmodniejsze kawałki, zaś o dobrą atmosferę zadba profesjonalny wodzirej. Zajmiemy się również oświetleniem oraz nagłośnieniem, a całą imprezę sfotografujemy i nagramy.
DJ-e Wodzireje M- Group

Szukają Państwo profesjonalnej oprawy muzycznej. Zapraszamy do kontaktu!