Kraków

+48 601 66 99 66

biuro@m-group.pl

Strefa imprez


Zapraszamy do strefy imprez

Szukają Państwo profesjonalnych osób, które zadbają o doskonałą zabawę podczas organizowanej przez Państwa imprezy okolicznościowej? DJ i Konferansjer lub Wodzirej na wesele,  a może imprezę firmową? Nasza ekipa doskonale sprawdzi się podczas wszystkich tych okazji. Jedna osoba zadba o dopasowaną do okazji muzykę, a konferansjer lub wodzirej zaproponuje gościom realizacje programu i przeprowadzenie aktywności. Duże wrażenie, a do tego efekt tańca w chmurach zapewnia wytwornica ciężkiego dymu, którą również możecie znaleźć w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z opisami naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością na nie odpowiemy.

Wesela

Wiemy, że w tym najważniejszym dla Pary Młodej dniu liczy się każdy szczegół, dlatego wszystko musi być doskonale dopracowane. Nasza firma oferuje trzy warianty obsługi na weselu. 

Imprezy firmowe

Z przyjemnością zadbamy również o niepowtarzalną atmosferę na imprezach firmowych. Dzięki nam każdy szczegół będzie doskonale dopracowany, a pracownicy będą mogli w pełni oddać się świętowaniu sukcesów biznesowych przedsiębiorstwa. 

Konferencje

Dostarczamy profesjonalny sprzęt na każdą konferencję. Zapewniamy różnego rodzaju projektory multimedialne, laptopy, kamery, a także nagłośnienie i odpowiednie oświetlenie. Dbamy o profesjonalne zaplecze techniczne, które umożliwi uczestnikom konferencji przeprowadzenie wartościowych wykładów i prezentacji, a to wszystko bez zbędnych problemów technicznych.

Studniówki

Zostało już tylko 100 dni do matury? To trzeba uczcić! Oferujemy profesjonalne prowadzenie studniówki. Podczas imprezy nad oprawą muzyczną będzie czuwał wykwalifikowany DJ, puszczający same najmodniejsze kawałki, zaś o dobrą atmosferę zadba profesjonalny wodzirej. Zajmiemy się również oświetleniem oraz nagłośnieniem, a całą imprezę sfotografujemy i nagramy.
DJ KONFERANSJER Wodzirej / M- Group

Szukają Państwo profesjonalnej oprawy muzycznej?
Zapraszamy do kontaktu!