ul. Zamkowa 5, 30-301 Kraków

+48 601 66 99 66

biuro@m-group.pl

DJ / Wodzireje


 

Każda impreza wymaga doskonałej oprawy muzycznej. Na wszelkiego typu przyjęciach prędzej czy później każdy gość ma ochotę wyjść na parkiet i po prostu potańczyć. Nasza w tym głowa, by muzyka porwała do zabawy wszystkie osoby – nawet te, które zazwyczaj uwielbiają podpierać ściany. W końcu dobre, taneczne piosenki potrafią zdziałać cuda! Nasza krakowska firma oferuje usługi DJ’a wraz z wodzirejem.

Chcemy z całą mocą zaznaczyć, że wszystkie prowadzone przez nas zabawy taneczne nie przekraczają granicy dobrego smaku i doskonale integrują gości zarówno od strony Panny Młodej, jak i Pana Młodego. Podczas wesela oraz innych imprez okolicznościowych puszczamy tylko znane i lubiane hity – zarówno te nowsze, jak i nieco starsze. Warto jednak wiedzieć, że każdorazowo repertuar dopasowujemy do danej okazji i wymagań naszego Klienta.

Do państwa dyspozycji oddajemy różne warianty prowadzenia wesela:
DJ
Oprawa muzyczna na weselu to jedna z najważniejszych kwestii. To DJ zapewni odpowiedni klimat imprezy, dopasuje repertuar oraz zrealizuje Państwa pomysły muzyczne.
 Pełni on również funkcję konferansjera, jednak należy pamietać iż wszystkie zapowiedzi są zza konsolety, stołu mikserskiego.
Muzyka na weselu jest bardzo istotna. Może być za cicha lub za głośna, może być za wolna lub za szybka, może być źle dobrana lub źle dopasowana. DJ jest osobą która dołoży wszelkich starań by w każdym momencie imprezy była właściwa. Bazując na swoim doświadczeniu oraz uwzględniając Waszą koncepcję postara się by Przyjęcie Weselne zostało pod tym względem na długo zapamiętane. Repertuar jest bardzo szeroki, a sugestie są mile widziane. Z racji tego, że uroczystość prowadzi samodzielnie, kontakt z goścmi sprowadza się głównie do słownych zapowiedzi przez mikrofon, które prowadzi zza konsolety. Szczegóły związane z poszczególnymi elementami przyjęcia weselnego, są z nim ustalane indywidualnie.

WODZIREJ – Człowiek we Fraku
Osoba prowadząca imprezę razem z DJem, jednak jego głównym zadaniem, polem działania jest parkiet oraz obecność wśród gościi podczas ważnych momentów. To on przywita Waszych gości podczas pierwszego kontaktu na sali balowej. Przeprowadzi Was przez toasty czy animacje angażujące i zachęcające gości. Podkreślamy słowo zachęcające gdyż wystrzegamy się wyciagania gości na siłę do zabawy. Różne mogą być przyczyny braku zaangażowania zaproszonych gości więc cenimy ich prywatność a staramy się przeprowadzić wydarzenia czy tańce w taki sposób aby nikt nie poczuł się urażony. Wszystkie zabawy prowadzone przez niego są w formie tanecznej i dopasowywane do danej grupy pod względem muzycznym i fizycznym.
Możecie Państwo liczyć na pomoc w przygotowaniu harmonogramu przyjęcia, dopasowaniu czasu i miejsca do danej sytuacji, a później realizacji zgodnej z założeniem.
DJ w tym przypadku zajmuje się wyłącznie muzyką całe prowadzenie imprezy to zadanie Wodzireja. Z racji tego, że nie zajmuje się on samą muzyką może przywitać Młodą Parę i Gości przed lokalem, może prowadzić zabawę będąc z Nimi na parkiecie, może wznieść toast znajdując się na Sali Restauracyjnej. Słowem – towarzyszy Wam zawsze wtedy, gdy jest taka potrzeba. Rzecz jasna wyróżnia się odpowiednim strojem – frak to jego atrybut. Ma szersze pole manewru dysponując szeroką liczbą różnego rodzaju animacji, właściwie na każdy etap Przyjęcia Weselnego. Jego podstawowym zadaniem jest dać impuls do zabawy. Dba o to by wszyscy uczestnicy wiedzieli co i kiedy się wydarzy. Zakres jego pracy, jest ustalony bezpośrednio z Młodą Parą. Bazuje na swoim doświadczeniu jednak jest otwarty na pomysły Organizatorów.

KONFERANSJER
Ciężko sobie wyobrazić koncert, festiwal czy inne wydarzenie bez udziału konferansjera. Dlaczego więc nie miałby on zaleźć się na Państwa weselu. Jest wiele momentów od samego początku w których zapowiedzi słowne są bezcenne i ważne w perspektywie skutecznego i uporządkowanego przeprowadzenia każdego etapu przyjęcia. Dzieląc przyjęcie na etapy pojawić się mogą między innymi, przywitanie, pierwszy taniec, tort, podziękowania dla rodziców, oczepiny, czy inne spontaniczne momenty. Jego praca i wygląd będzie się różnił od Wodzireja, gdyż pojawi się on ubrany w elegancki garnitur a jego aktywność ograniczona będzie do zapowiedzi słownej.

wesela-19
wesela-17
wesela-16
wesela-15
wesela-14
wesela-13
wesela-12
wesela-11
wesela-10
wesela-9

 

Oświetlenie dekoracyjne

weselnie3
weselnie2
weselnie1
wesele04
wesele03
wesele01
wesele02
rampa
lacon8
lacon7

DJ-e Wodzireje M- Group

Szukają Państwo profesjonalnej oprawy muzycznej. Zapraszamy do kontaktu!