ul. Zamkowa 5, 30-301 Kraków

+48 601 66 99 66

biuro@m-group.pl

DJ-e, WodzirejeKażda impreza wymaga doskonałej oprawy muzycznej. Na wszelkiego typu przyjęciach prędzej czy później każdy gość ma ochotę wyjść na parkiet i po prostu potańczyć. Nasza w tym głowa, by muzyka porwała do zabawy wszystkie osoby – nawet te, które zazwyczaj uwielbiają podpierać ściany. W końcu dobre, taneczne piosenki potrafią zdziałać cuda! Nasza krakowska firma oferuje usługi DJ’a wraz z wodzirejem.

Chcemy z całą mocą zaznaczyć, że wszystkie prowadzone przez nas zabawy taneczne nie przekraczają granicy dobrego smaku i doskonale integrują gości zarówno od strony Panny Młodej, jak i Pana Młodego. Podczas wesela oraz innych imprez okolicznościowych puszczamy tylko znane i lubiane hity – zarówno te nowsze, jak i nieco starsze. Warto jednak wiedzieć, że każdorazowo repertuar dopasowujemy do danej okazji i wymagań naszego Klienta.

DJ-Wodzirej weselny to jedna osoba, która dba o oprawę muzyczną i oferuje co jakiś czas proste zabawy integracyjne dla gości. To doskonała opcja dla osób, które stawiają na niewielkie przyjęcie i nie potrzebują dodatkowej osoby, zabawiającej gości.

DJ z Wodzirejem to doskonały duet na wesele. Zadaniem jednej osoby jest dbanie o oprawę muzyczną, zaś do drugiej osoby należy dostarczanie gościom rozrywki. Tego typu duet sprawdzi się szczególnie na większych przyjęciach, podczas których organizatorom zależy na ciekawych zabawach integracyjnych, mogących wzbogacić plan imprezy.

wesela-19
wesela-17
wesela-16
wesela-15
wesela-14
wesela-13
wesela-12
wesela-11
wesela-10
wesela-9

 

Oświetlenie dekoracyjne

weselnie3
weselnie2
weselnie1
wesele04
wesele03
wesele01
wesele02
rampa
lacon8
lacon7

DJ-e Wodzireje M- Group

Szukają Państwo profesjonalnej oprawy muzycznej. Zapraszamy do kontaktu!