DJ z WODZIREJEM - jest to opcja zapewniająca dwuosobowe prowadzenie imprezy. DJ jest osobą dbającą o oprawę muzyczną, natomiast wodzirej reżyseruje wieczór od początku do końca, wzbogacając go o zabawy, konkursy integrujące gości. Razem tworzą wzajemnie uzupełniający się duet, który zapewni wspaniałą zabawę do białego rana. Warto dodać, iż wszystkie prowadzone przez nas zabawy są w pełni taneczne, tak by nikt nie poczuł, że granica dobrego smaku została przekroczona.

Oświetlenie / Nagłośnienie  SALI BALOWEJ

Oświetlenie...
Profesjonalne oświetlacze, listwy ledowe dekorujące sale balową, inteligentne głowice, reflektory oraz lasery. Wszystko to tworzy niezapomnianą atmosferę Sali balowej.

Nagłośnienie...
Instalujemy nagłośnienie główne oraz monitory odsłuchowe w zależności od układu sal.

Fotografia

Na Bal Studniówkowy przywozimy własne Studio fotograficzne w którym każdy uczestnik ma możliwość zrobienia sobie zdjęcia pozowanego.  Podczas Balu wykonywane są zdjęcia grupowe, studyjne oraz balowe. Wszystkie wykonane zdjęcia przekazane zostaną na płycie DVD.

Videofilmowanie

Filmowanie odbywa się w szkole oraz na Balu,każda klasa posiada własną indywidualną prezentację klasową. Rejestracja następuje przy zastosowaniu reporterskich profesjonalnych kamer. Film realizujemy w taki sposób, aby był ciekawy, wyjątkowy oraz zaskakujący.

Gotowe zestawy każdy z uczestników otrzymuje na specjalnie przygotowanych płytach DVD.

Obsługujemy Bale Studniówkowe od najmniejszych do tych naprawdę dużych liczących kilkaset osób.

Rekomendujemy  Hotel BestWesternKraków.pl

Kraków ul.Opolska 14a, +48 12 376 37 00

s25
best1
best2
best3
best4
s1
s4
s7
s8
s9